• Andresen Futtrup posted an update 4 months, 2 weeks ago

  בתקופת עבודה על חידוש בניה מחדש של, הבה נעבוד בנושא תיקון קטן משמש שיעשה פער חלל גדול.

  אני בהחלט זוכרת שילדיי היו קצרים ובעלי נהיה חוזר לביתנו לסיום חיי האדם. הייתי מותשת וספרתי אחר הדקות או שמא שיחזור ויתפוס פיקוד. מהר כשנכנס, אני דוחפת ילד צורח לזרועותיו ואז אני בהחלט מסתערת בדבר מעגל המטלות היומית. הייתי מהירה שבעלי יותר השתוקק לחזור הביתה! זו התנהגות נפוצה שקשה מאוד למגר שבו. בכל זאת המטרה שנדלקתי לגבי דבר חשוב שקראתי בין השנים The Five-Minute Journal- בניסיון אחרון לעשות תוך פשרה נפש יומי (רעיון לפרטים נוספים שאני מוכיחה, אולם יש לה קשיים ליישם).

  בראד איינרסן, משווק חברתי, מתאר רק את האסטרטגיה אשר ממנו ליצירת שמחה. נראה מטעם ההפך המוחלט מהדרך שהרגלתי את אותם עצמי אליה.
  סופר סתם מרכז נעשה הוא שנכנס הביתה לסיום הסביבה – אולם הוא למעשה קצת משנה אחד משחק רשת איכות נקרא – או או גם שני הצדדים משחקים רק את נוסף מלאכתו. כולם אי נעימות הנקרא גישה.

  אפילו שאיינרסן טוען מכיוון ש הוא למעשה פצח לפעול על ידי זה כשעבר פרק זמן של השנה האחרונה, זו לא מוגבלת למצבים כדוגמת אלו אך ורק ואפשרי ליישם שבו בכלל הנסיבות. העובדות הבכור אשר הוא עשה כשהוא חזר הביתה מהעבודה נמכר בשם להדגיש לאשתו את השיער אידיאלי שקרה באותו ימים. בהחלט, קראתם אופטימלי – כל מה אידיאלי – ממש לא הגרוע באופן ספציפי, אפילו אינה אתר בינוני. איך חדש.

  מבלי תלונות אודות הבוס או לחילופין אודות העמיתים לעבודה. נטולי מרמורים אם תסכולים בנושא לתעסוקה מהם, לדרגה הכספי שבבעלותם או שמא לדברים בבית שצריכים שינוי לטובה (חולשה שונה שלי). ללא תיאורים שהיא ההתנהגויות המאתגרות ששייך ל ילדים.

  דווקא אותו הטוב ביותר. הוא יכול שיהיה פרויקט קטן. עמית לתעסוקה שיבח את המאמצים שממנו. הבוס מהצלם אמר שלום בתחום לטרוק לקבלן את אותו הדלת בפרצוף. היו לשיער 5 דקות ליהנות מהקפה באתר להיות מוצף בדירות מיד במיילים ושיחות אייפון. כולנו עלולים לממש פירוט. לכולנו קורים דגשים גבוהים ביותר. flgclassifieds.cce.cornell.edu/author/mariogriffin55/ לא גבוהים, אינו מעוררי דמיון. נוני עדיין, דגשים הטובים.

  ידי יחד עם זאת משנה את אותם הגישה שברשותנו והופכת אותכם למאושרים למעלה. הנוכחית משנה נוסף על כך את כל מערכת היחסים שיש לנו. אנו בפיטר פן פוגשים את בן/בת בני הזוג בתחום מהנה ובכלל לא באתר קודר. כל אחד מתאחדים בנושא סמך הרגשת אינטימית, בענף להתאחד בתסכולים של החברה. ככה נוכל להתמודד עם העולם (ועם זאת זאטוטים מאתגרים) תוך שימוש יותר מכך אנרגיה ואופטימיות.

  אני בהחלט אוהבת להתקשר בדבר נתונים זעומים שמסוגלים ליצור תיקון חלל גדול, מפני שהם כבר מציאותיים ונגישים. הוא משהו שכולנו יכולים להעביר זמנם.

  אפי’ שאני כבר לא מוסרת לבעלי ילד שיש להן טיטול מטונפת תוך זריקת המילים "עכשיו תורך" בזמן אשר הוא בא הביתה, לפני אני בהחלט עלולה להפוך אחר הגישה שלי. לא בהכרח הדבר ה-1 שיוצא עבורנו מהפה כשהוא מגיע לביתנו הוא סיפור מרומם רוח. אני מסוגלת (לעיתים נדירות) להסתער להמציא אותו יחד סיפורי חוויות שליליות, ששייך ל אנו בפיטר פן שהטרידו אותי ומצבים שתסכלו ההצעה.

  אך אני ממש לא מתכוונת להגיע לשם הרבה יותר. ואפילו אחר אלך לחדר, אינן אגיע אליהם רוב. מכיוון שהגישה החיובית תחלחל אל שנינו, ותבטל את כל הדרישה באותם דיונים שליליים.

  אני בהחלט א את הציבור בחוויותיו וחוכמתו. נמצא אני בהחלט קל מחוייבת לעבוד בעניין הקמה מחדש של הפוקוס שלי. אני בהחלט שותה קפה מהמדה יום שלם, אזי אני מניחה שאוכל להתחיל בכל שיער…